Wielkimi krokami zbliża się jedna z tych imprez sportowych, na które czeka zdecydowana większość miłośników piłki nożnej, czyli EURO 2024, którego uczestnikiem jest również nasza reprezentacja Polski.

Miasto Opole we współpracy z MOSiR-em zdecydowało się zorganizować tzw. Strefę Kibica, aby umożliwić przeżycie wrażeń sportowych we wspólnym, opolskim gronie. Strefa Kibica będzie czynna w dni, w których będą odbywać się rozgrywki naszej reprezentacji.

Pierwsza Strefa Kibica zostanie zorganizowana 16 czerwca o godzinie 15:00 w Stegu Arenie przy ul. Oleskiej 70. Wówczas zostanie rozegrany mecz z reprezentacją Holandii.

Dnia 21 czerwca o godzinie 18:00 Strefa Kibica zostanie utworzona na Małym Rynku i rozegrany zostanie mecz pomiędzy Polską a Austrią.

W ostatni dzień tj. 25 czerwca o godzinie 18:00 również zostanie zorganizowana Strefa Kibica na Małym Rynku. Tego dnia reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Austrii.

Warto podkreślić, że wstęp jest całkowicie wolny – organizatorzy nie będą pobierać opłat za bilety wstępu do Strefy Kibica. Oprócz tego przewidziane zostały różne, dodatkowe atrakcje jak m.in. strefa gier, a także malowanie twarzy.

Spytaliśmy kilku osób, co sądzą o takim przedsięwzięciu oraz czy wolą spędzić sportowe wydarzenie w domowym zaciszu, czy jednak zdecydują wybrać do Strefy Kibica:

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze Strefy i wszystkim życzymy dobrze spędzonego EURO 2024, miejmy nadzieję z pozytywnym wynikiem naszych Orłów.

Szymon Buczek

Fot.: Pixabay