Grudzień to miesiąc, w którym szczególnie angażujemy się w pomaganie innym. Głównie ze względu na nadchodzący czas dzielenia się radością. A co gdyby przyspieszyć odrobinę i zacząć już teraz?

Już 15 listopada rusza kampania społeczna fundacji Dorastaj z Nami, której celem jest wsparcie dzieci, których rodzice stracili życie bądź zostali ranni podczas pełnienia służby i obowiązków społecznych. Pod opieką fundacji są młodzi, których rodzice byli strażakami, policjantami, wojskowymi, medykami bądź ratownikami górskimi.

Fundacja działa od 2010, a w ciągu 13 lat swojej działalności udzielono pomocy ponad 300 młodym podopiecznym, aby Ci mogli rozwijać swoje umiejętności, dbać o dalszy rozwój oraz edukację. Aktualnie pod opieką fundacji znajduje się 140 podopiecznych, którym organizacja zapewnia dodatkowe zajęcia, korepetycje oraz wsparcie psychologa. Co więcej Fundacja wspiera i oferuje również pomoc matkom tych dzieci poprzez program – “Siła Wsparcia Kobiet”.

Zachęcamy do zapoznania się ze spotem reklamowym Fundacji Dorastaj z Nami:

Więcej informacji znajdziecie na stronie Fundacji:

Ewelina Bryja
Foto.: https://dorastajznami.org/