Pasja i ciężka praca to dla wielu wyznacznik sukcesu. Jeśli dodamy do tego zaangażowanych studentów i damy im szansę na rozwój, to sukces mamy zagwarantowany.

Koło naukowe LogPoint powstało 13 lat temu dzięki zaangażowaniu i współpracy studentów dwóch uczelni: Uniwersytetu Opolskiego i Politechniki Opolskiej. Ma ono na celu rozwijanie wiedzy na temat logistyki, poszerzanie horyzontów studentów, a także promocję kierunku logistyki na obu uczelniach. Koło naukowe zrzesza w swoich szeregach nie tylko studentów logistyki, ale przede wszystkim pasjonatów, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania w tym zakresie.

LogPoint zapewnia swoim członkom możliwość działania na różnych płaszczyznach, na przykład przez organizację wydarzeń, konkursów czy nawet wyjazdów Uczestnicy koła zdobywają cenne doświadczenie, które może im pomóc na rynku pracy. Studenci uczą się między innymi jak prezentować się podczas występów publicznych, jak pisać artykuły naukowe oraz jak rozwijać komunikację interpersonalną.

Jak dołączyć do koła? Na to pytanie odpowiedziała pani Natalia Boichuk, opiekunka koła z ramienia Uniwersytetu Opolskiego.

Mile widziani są studenci ze wszystkich kierunków studiów, którzy interesują się szeroko pojętą logistyką. Jeśli masz chęć zdobywać wiedzę i doświadczenie, LogPoint powita cię z otwartymi ramionami.

Zuzanna Madej

Fot.: koło naukowe LogPoint