Żeby dokładnie skupić się i opanować duże ilości materiałów na kolokwia oraz egzaminy potrzeba przyjaznej przestrzeni z miejscem na odpoczynek. Gdzie można udać się w przerwie od zajęć? Odpowiedź na te wyzwania znalazł Samorząd Studencki wraz ze swoją najnowszą współpracą.

Atelier Teatr to wysmakowana klubokawiarnia, znajdująca się w dolnym foyer Teatru Kochanowskiego w Opolu. Budynek został gruntownie zmodernizowany budynku w latach 2019-2021 w ramach projektu „Nowa jakość Teatru” i realizuje ideę o teatrze jako miejscu spotkań i budowania wspólnoty.

To wszechstronne miejsce z nowoczesnym wystrojem i dynamicznie zmieniającym się odpowiadającym sezonowi menu. W bogatej ofercie dostępne są drobne przekąski, śniadania, napoje oraz smakowite desery. Dla studentów przygotowane zostały specjalne rabaty za okazaniem legitymacji studenckiej, słodkie wtorki oraz piątkowe Studenckie Śniadania.

Idealna przestrzeń do nauki, koleżeńskich spotkań czy spróbowania nowości znajduje się zaledwie dziesięć minut spacerem od Studenckiego Centrum Kultury.

Skąd wziął się pomysł na wybór miejsca, opowie Iwona Turkowska – Członkini Zarządu ds. Współpracy Zewnętrznej Samorządu Studenckiego:

Jakie korzyści czekają na miejscu i dlaczego warto wybrać się tam po czwartkowych imprezach w Klubie Mango?

Więcej informacji o współdziałaniu oraz kolejnych ofertach na stronie Samorządu Studenckiego oraz Atelier Teatr.

Aleksandra Czerska

Fot: Samorząd Studencki