Po adaptacji kultowej powieści “Niekończąca się historia”, przyszedł czas na przeniesienie na scenę kolejnego dzieła Michaela Endego. Spektakl “Momo” nie tylko was zauroczy, ale także przekaże wam istotne społecznie wartości.

Michael Ende to znany autor literatury dla dzieci, który zasłynął głównie z powieści Niekończąca się historia. Jego książki wciąż są na tyle inspirujące i piękne, że w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora ponownie możemy być świadkiem rozgrywania się “magii” na scenie. Momo to wzruszająca opowieść o dziewczynce, która pragnie odzyskać skradziony przez złodziei czas, aby oddać go ich właścicielom.

O wartościach jakie przekazuję przedstawienie  opowiedziała nam Magdalena Starczewska, specjalista ds. marketingu i kreowania wizerunku.

Zapytaliśmy również o scenografię.

Warto dodać, że była to pierwsza współpraca teatru z reżyserem Jackiem Bałą.

Na spektakl możecie wybrać się już od 13 marca. Bilety oraz pełen repertuar znajdziecie na stronie teatru TUTAJ.

Justyna Dużyńska

Fot.: Anna Molokanova