Studenci Uniwersytetu Opolskiego, przygotujcie się na niezapomniane emocje! Już w środę, 12 czerwca, odbędzie się Wielki Finał Ligi Flanek, w którym zmierzą się najlepsze drużyny tego sezonu. To wydarzenie to nie tylko sportowa rywalizacja, ale też okazja do wspólnego kibicowania, świętowania i przeżywania niesamowitych emocji.

Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło się aż 28 drużyn reprezentowanych przez studentów naszej uczelni. Jednak po zaciętych meczach eliminacyjnych, w grze pozostały już tylko cztery zespoły: Homokomando, Biały Słoń, JaSkuły oraz πwo. W poniedziałek, 10 czerwca odbył się pierwszy półfinał, w którym Homokomando zmierzyło się z Białym Słoniem. We wtorek, 11 czerwca, JaSkuły stanęły naprzeciw drużyny πwo.

Zbliżające się finały zapowiadają się niezwykle emocjonująco. W środę o godzinie 18:30 odbędzie się mecz o trzecie miejsce, a o 20:00 rozpocznie się wielki finał. Po zakończeniu finałowych rozgrywek wszyscy uczestnicy oraz kibice będą mogli świętować na kampusie, gdzie odbędzie się ogłoszenie wyników. Następnie wszyscy przeniosą się do Pijalni Staromiejskiej, gdzie na zwycięską drużynę Ligi Flanek będzie czekać wielki puchar oraz nagrody za indywidualne osiągnięcia w lidze.
Zapytaliśmy kapitana drużyny πwo, Michała Rybaka, o jego odczucia związane ze zbliżającym się finale:

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Przyjdźcie kibicować swoim ulubionym drużynom i poczujcie niesamowitą atmosferę sportowej rywalizacji.
Dodatkowo zachęcamy wszystkich do zagłosowania w corocznym plebiscycie na najbardziej ulubionego sędziego ligi. Głosować można pod postem na Facebooku Ligi Flanek.
Do zobaczenia na finale i niech wygra najlepsza drużyna!

Fot.: Liga Flanek- Facebook

Karolina Kinur