Marzysz o tym, by wprowadzać pozytywne zmiany w społeczności Mniejszości Niemieckiej? Może chcesz lepiej zrozumieć dynamikę relacji międzyludzkich lub efektywnie zarządzać projektami nawet na międzynarodową skalę? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to Akademia Młodych Liderów MN jest dla Ciebie!

Dlaczego warto wziąć udział? Akademia oferuje cztery intensywne szkolenia, na których zgłębisz wiedzę z zakresu teorii wpływu społecznego, komunikacji interpersonalnej, zarządzania projektem, umiejętności menadżerskich i sztuki wystąpień publicznych. To doskonała okazja, by zdobyć nowe umiejętności, które poszerzą horyzont zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Poza szkoleniami na terenie Opola, czeka na Ciebie także niezwykła wymiana polsko-niemiecka w Gdańsku. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz udziału w ciekawych warsztatach tematycznych, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć otaczającą Cię rzeczywistość. Nie zabraknie także wsparcia indywidualnego. Przykładowo sesje coachingowe pomogą Ci osiągnąć postawione cele i przełamać ewentualne bariery, które mogą pojawić się na Twojej drodze.

Jeśli masz między 20 a 35 lat i odpowiedziałeś tak na choć jedno z powyższych pytań, nie zwlekaj! Ilość miejsc jest ograniczona, więc zapisz się już teraz. Oto link do formularza.

O szczegółach rekrutacji opowiedziała Julia Skoluda – menadżerka projektu:

Dołącz do Akademii Młodych Liderów MN i zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci przyczynić się do pozytywnych zmian w społeczności Mniejszości Niemieckiej oraz rozwijać się zarówno osobowo, jak i zawodowo!

Marek Ozimek

Fot.: Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej